Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających konsumentów. Stworzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz wciąż się rozwijamy proponując optymalne rozwiązania popularne dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Śmiała posadzka pojawia się błyskawicznie i nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym konsumencie, wobec tego panele odnajdujące się w naszej klarownej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje żadnych problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Oczekuje na Ciebie zespół kompetentnych ekspedientów!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o jasną i przykładną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom fachową radą i pomocą w wyborze stosownego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet największą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy wielokrotnie potrzebują tylko kilku godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz przynosi szansę na wielkie oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek zapytania czy też wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a entuzjastycznie na wszystkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.