Kompresory spalinowe

Sprężarki spalinowe używane są ludziom już od dekad, w wielu sektorach są one w codziennym wykorzystaniu. Duże firmy zawsze mają ich w nadmiarze, gdyż współcześnie większość hal produkcyjnych wymaga do funkcjonowania sprężarek. Lecz w momencie zakładania nowej działalności kupno od początku nowego sprzętu może wiązać się z całkiem sporym kosztem. Gdzie nabywać kompresory spalinowe, aby nie stracić na nie majątku?

Zobacz również: kompresory spalinowe

Aby zaopatrzyć swoją pierwszą fabrykę w sprężarki najlepszej jakości nie potrzebujemy właściwie ich kupować, wystarczy wykorzystać możliwość leasingu. Biznesmeni mogą go uzyskać bezpośrednio u producenta sprężarek, dysponują oni nie tylko nowymi maszynami, ale również używanymi. Oczywiście cena wynajmu pojedynczej sprężarki uzależniona jest od stanu, wieku a także możliwości maszyny. Leasingodawca zawiera z nami kontrakt na czas ograniczony, w tym czasie jesteśmy zobligowani do comiesięcznego wpłacania odpowiedniej sumy abonamentu, w zamian za perspektywę korzystania z kompresorów w swojej firmie. Po upływie kontraktu możemy kompresory spalinowe odkupić albo tez zrezygnować z dzierżawy. Następną, ciekawą opcją jest nabycie sprężarek z odzysku. Wiąże się to oczywiście z ryzykiem zakupu trefnego towaru, chociaż cena powinna być niezwykle interesująca. Najlepiej używane kompresory kupować u sprawdzonego sprzedawcy, np. dużej firmy, która systematycznie wymienia urządzenia na lepszy model. Takie używane kompresory spalinowe powinny nam służyć jeszcze parę lat, trzeba jedynie przestrzegać odpowiedniej konserwacji sprzętu. 

Profesjonalne sprężarki do zastosowania przemysłowego są dość drogimi maszynami. Debiutujący przedsiębiorca może nabyć je w atrakcyjnej cenie, decydując się na używane egzemplarze. Można także wydzierżawić nowy kompresor bezpośrednio u producenta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.