Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to narzędzie, cieszące się coraz większą popularnością w naszym kraju, województwo pomorskie nie jest tutaj wyjątkiem. Nic w tym nie ma dziwnego, przecież każde spotkanie towarzyskie robi się znacznie ciekawsze, kiedy jest ona dostępna. Usługa wykorzystywana jest na ślubach, wieczorach panieńskich, przyjęciach firmowych. Ostatnio znacznie częściej możemy ją spotkać także w wersji magic mirror, gwarantującej niecodzienne doznania.

 

Sporym atutem fotobudki w tym wariancie jest jej wygląd. Goście podchodzą do otoczonego lampkami zwierciadła, przed którym wystarczy odpowiednio się ustawić, aby zrobić pamiątkowe fotografie. Lustro ma odpowiednio dużą powierzchnie, przez co możemy z jego użyciem robić też zdjęcia grupowe. W czasie pozowania wszyscy uczestnicy widzą siebie w odbiciu lustra bardzo dobrze, co gwarantuje uzyskanie zadowalającego rezultatu. Lecz nie tylko zdjęcia zrobimy dzięki magic mirror. Fotobudka w takiej wersji umożliwia również kręcenie niedługich filmów i plików GIF. Mało tego, jeszcze przed wydrukiem gotowe zdjęcie czy plik można udostępnić naszym kolegom na portalu społecznościowym!

 

Trójmiasto, szczególnie w mieście Gdańsk czy Gdynia, pełne jest agencji, które proponują wynajem fotobudki na ważne okazje. Ze względu na zwiększająca się konkurencję opcja staje się coraz bardziej interesująca cenowo. Magic mirror to idealne rozwiązanie na spotkanie towarzyskie, jakie wymaga integracji, jak np. event pracowniczy. Stojąc wspólnie przed lustrem, wygłupiając się i używając różnorodnych rekwizytów, uczestnicy na pewno się zintegrują. Ciekawa przygoda jest pewna! Magic Mirror bardziej niż standardowa budka sprawdza się na przyjęciach weselnych. Aby znaleźć właściwą firmę wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, pamiętając, aby wybrać jako rejon Trójmiasto. Warto przeanalizować parę ofert, mogą się między sobą różnić nie jedynie kosztami, ale również dodatkowymi opcjami. Trzeba zamawiać fotobudki z dużym wyprzedzeniem, bowiem są teraz niezwykle popularne.
Zobacz również: https://magicmirror-3city.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.